Přivítání po vánocích
Milá dítka a vážení rodiče, těmito řádky Vám chci ještě jednou poděkovat za krásné dárečky, které jsem si otvírala, až pod vánočním stromečkem u nás doma. Jsem na sebe pyšná, že jsem dokázala potlačit tu touhu zjistit co se v kterém dárečku skrývá již o několik dní předem.
Ale pýcha není vlastnost, kterou bych vám do roku 2025 chtěla přát , ale být na sebe pyšný, že něco dokážete, někomu pomůžete, prostě uděláte dobrý skutek tak to vám chci od srdce popřát.
Datum poslední aktualizace: 6. 1. 2025 14:12
Instagram naší školy




