3.oddělení - Ilona Kohlíčková

AKCE NA MĚSÍC ŘÍJEN

- Sovičky do škol - výchovně vzdělávací program  - 15.10.2020  - akce odložena

AKCE NA MĚSÍC LISTOPAD - dle situace - COVID 19- asi žádné nebudou

Pondělí 2.11.2020 - všichni  nám slibovali, že se tu dnes konečně sejdeme, tak zase nic!! Pokračuje distanční výuka a my se v naši družině "Ještěrek" neuvidíme. Tak doufám, že si něco hezkého přečtete a hlavně odpoledne, pokud to počasí dovolí chodíte ven. Mám pro vás jednoduchý úkol:  seberte na procházce dva až tři  menší krásně barevné listy, které právě teď padají ze stromů. Listy narovnejte, položte mezi dvě kuchyňské papírové utěrky a zatížíme je třeba knížkou. Místo kuchyňských papírových utěrek můžete použít  i noviny. Listy přinesete do školy, kde je použijeme na podzimní tvoření.

Podzimní tvoření na sychravé odpoledne

Ahoj moje Ještěrky, posílám vám nápad na krácení mlhavých dnů. Vyrobte si ježka. Bramboru máte určitě každý doma a šípky nasbíráte při odpolední procházce.

ježek

AKCE NA MĚSIC PROSINEC

Milé Ještěry, po delší pauze způsobené  "Coronavirusem " jsme se konečně 30. listopadu v naš ŠD potkali. Bohužel již zmíněný  virus nám pokazil naše plány  na tento měsíc, ve kterém jsou nejkrásnější svátky v roce pro nás všechny ale hlavně pro vás děti a to jsou vánoce. Koledy si letos společně nezazpíváme, tradiční vánoční výtvarné dílny také nebudou... a proto nám všem do nového roku 2021 přeji hlavně zdraví a pohodu a budeme doufat, že v nadcházejícím roce nám virus kazit plány nebude.

Vánoční tvoření

vanoční tvořenívanoční tvořenívanoční tvoření

LEDEN 2021
Milé Ještěrky, ani letošní rok nezačal hezky. Virus je tu a ještě asi dlouho bude. A my máme opět distanční vyučování. Protože nám letos vyjimečně  v Praze napadl sníh , tak odpoledne  vezměte  sáňky a běžte  ven. Místo tvoření sněhuláka z papíru si venku postavte sněhového. Kdo bude chtít může mi  ho vyfotit.

19. 1. 2021

zatazenosesnezenim

Bude zpočátku polojasno až oblačno, postupně od západu zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -2 až -6°C.

O naší škole

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Mauris ac congue lectus, id feugiat libero. Vestibulum interdum velit ut arcu consequat ullamcoper. Quisque non venenatis enim. Fusce pharetra non est in laoreet. Sed a elit non nunc imperdiet dapibus. Aenean in dolor lobortis, vulputate massa a, sollicitudin mi. Suspendisse tempus turpis enim, eget faucibus urna congue quis. Praesent condimentum id est ultrices hendrerit. Duis diam lerem, rhoncus non luctus sit amet, efficitur vel felis. Donec aliquam molestie ipsum, sit amet elementum quam rhoncus ac. Nam vel enim fermentum, scelerisque odio vel, feugiat urna.