• Vážení rodiče, milí žáci,

na dobu prezenční výuky mají všichni žáci , kteří se stravují ve školní jídelně, OBĚDY PŘIHLÁŠENY.Pokud nepůjdou některé děti na obědy, musíte si je sami odhlásit. VAŘÍ SE VŽDY JEDNO JÍDLO

Obědy pro distanční výuku budou vydávány u  vchodu do kuchyně do jednorázových obalů od 13:15 do 13:45 hodin

• VŠICHNI ŽÁCI, KTEŘÍ JSOU NA DISTANČNÍ VÝUCE A CHTĚJÍ OBĚD ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY, MUSÍ SI SAMI OBĚDY PŘIHLÁSIT. VAŘÍ SE VŽDY JEDNO JÍDLO.
  • Oběd se vydává do krabičky bez polévky.

Vedoucí školní jídelny: Marie Kovaříková

Řád školní jídelny

Přihlášení obědů

Obědy přihlásíte vyplněním přihlášky v kanceláři ŠJ, kde vám bude přidělen variabilní symbol a zakoupíte si čip - 115,-Kč. Pokud nebude vyplněna a odevzdána přihláška a zakoupen čip, nedostane dítě oběd. Děti mají možnost volby ze dvou druhů jídla.

Po celou dobu školní docházky se nic nemění. Pouze si hlídejte přechod do vyšší kategorie.

Placení obědů

Platba obědů zálohově do 20. v měsíci(musí být na našem účtu) tj. první platba do 20.srpna na září atd., poslední platba 20.května. Způsob placení : vkladem na účet u České spořitelny, převodem z bankovního účtu.

• Číslo účtu:  35-2000914389/0800  a variabilní symbol, který  bude přidělen ve školní jídelně.
  • Zaplacením je oběd přihlášen.
  • Platby za obědy nepřijímáme v hotovosti!!!

K vyzvednutí a volbě oběda se zakoupí čip v hodnotě 115,--Kč. V případě ztráty, nebo poškození se koupí nový čip. Nepoškozený čip má neomezené používání, tj. platí i pro další roky školní docházky a je vratný

Prosím nezapomeňte odhlašovat obědy!  (Například 1.9.!!)

I. stupeň, od   6 do 10 let:            690,- 30,- Kč
II. stupeň, od 11 do 14 let:           740,- 32,- Kč
Děti nad 15 let:                              790,- 34,- Kč

Měsíční platba za stravné určena z nejvyššího počtu dní v měsíci, přeplatky se vrací vždy po ukončení školního roku v červenci na účet, který uvedete ve školní jídelně.

Navyšovaly se ceny obědů z důvodu zdražování potravin.
Tyto ceny jsou platné od 1.9.2020.

Odhlášení obědů

Odhlášky obědů jsou možné přes internet, nebo na telefoní číslo 283 891 448 a na záznamník do 7,00 hod. téhož dne, nebo osobně. V případě nemoci žáka je možno 1.den oběd vyzvednout do přinesené nádoby od 11:15 do 11:30 . Obědy je nutné odhlašovat. Pokud nebude oběd odhlášen, bude se účtovat jako oběd vyzvednutý. Další dny nepřítomnosti žáka na stravování je třeba odhlásit obědy. Neodhlášené obědy stát nedotuje a rodiče jsou povinni oběd zaplatit v plné výši, včetně mzdových a věcných nákladů tj.1.st Kč 50,80, 2.st. Kč 52,30 a 4 .st. Kč 53,80.

Skončení stravování je nutné oznámit v kanceláři ŠJ.

20. 4. 2021

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 7 až 3°C.