je nutné u dětí kontrolovat objednávky obědů, tedy zda mají oběd objednaný, a to zejména v druhé polovině měsíce. Bez objednaného oběda nemůže být jídlo dítěti vydáno.

Důrazně apelujeme na rodiče, aby objednávky obědů dětí kontrolovali.

Pro prví třídy: zakoupení čipu a přihlášení do ŠJ: v kanceláři ŠJ.

nezapomeňte si odhlašovat obědy, hlavně 1.9.2024 a 30.6.2024

Obědy budou přihlášeny a vydány pouze dětem, které budou mít obědy zaplacené!!!!!

Z důvodu navyšování cen potravin jsme nuceni zdražit obědy a prosím změňte si platební příkazy na:

7 - 10   let   35,-Kč…….800,-Kč

10+ - 14 let   37,-Kč…….850,-Kč

14+    let   39,-Kč…….900,-Kč

Čip nová cena: 121,-Kč

Všechny čipy již dětem zůstávají natrvalo. (je možná přeregistrace na druhé dítě)

Prosím neměňte dětem hesla! Děti si pak mohou v případě zapomenutí čipu vytisknout v jídelně náhradní stravenku.

Pan hospodář školní jídelny již nemá v tomto systému přístup k Vašim heslům a děti pak musí do kanceláře školní jídelny pro zaregistrování vyzvednutého obědu.

Pozor na přestup do vyšší kategorie (nastavit platby v bance)
První den nemoci je možné si vyzvednout  oběd do přinesených nádob od 11:15 do 11:30 u vchodu do školní jídelny. Další dny je nutné obědy odhlásit, neboť dítě nepřítomné ve škole nemá nárok na oběd (nebude vydán).

Vedoucí školní jídelny: Mgr. Libor Adam

• Tel: 283 891 448, 733 339 449
  • email: adaml@zsspitalska.cz  (neslouží k odhlašování obědů)
  • Jídelní lístek - www.strava.cz
  • Zde se můžete přihlásit do objednávek obědů - www.strava.cz
  • Přihlašování:
  • uživatel: primeni.jmeno (bez diakritiky)
  • heslo: přidělený variabilní symbol
  • Číslo jídelny je 4104.
  • Prosíme, neměňte dětem hesla!!!    .

Přihlášení obědů

Obědy přihlásíte vyplněním přihlášky v kanceláři ŠJ, kde vám bude přidělen variabilní symbol a zakoupíte si čip - 121,-Kč. Peníze za čip se nevrací. Pokud nebude vyplněna a odevzdána přihláška a zakoupen čip, nedostane dítě oběd. Děti mají možnost volby ze dvou druhů jídla.

Po celou dobu školní docházky se nic nemění. Pouze si hlídejte přechod do vyšší kategorie.

Dvacátý den v měsíci ochází k hromadnému přihlašování obědů všem strávníkům, kteří mají na svém kontě finanční prostředky. Počet řpihlášených obědů závisí na výši finanančí částky na kontě. Výši konta je možné sledovat na účtu strávníka na ww.strava.cz, kde je rovněž možné nalézt i seznam plateb včetně data připsání.

V případě připsání platby po 20tém dni v měsíci je nutné provést přihlášení jednotlivých obědů již samostatně strávníkem (dítetem nebo rodičem).

Placení obědů

Platba obědů zálohově (na následující měsíc) do 20. dne v měsíci (musí být na našem účtu) tj. první platba do 20.srpna na září atd., poslední platba 20.května. Způsob placení : vkladem na účet u České spořitelny, převodem z bankovního účtu, nebo hotově u vedoucího ŠJ.

• Číslo účtu:  35-2000914389/0800 variabilní symbol, který  bude přidělen ve školní jídelně.
  • Zaplacením může být oběd přihlášen.
  • Pokud změníte banku a dojde ke změně čísla bankovního účtu uvedeného na přihlášce, je nutné nahlásit nové číslo účtu u vedoucího školní jídelny!

K vyzvednutí a volbě oběda se zakoupí čip v hodnotě 121,-Kč (platí se pouze hotově). V případě ztráty, nebo poškození se koupí nový čip. Nepoškozený čip má neomezené používání, tj. platí i pro další roky školní docházky a je nevratný. Nevratnými se stávají i starší čipy (v hodnotě 115,- Kč) používané déle než jeden rok.

Prosím nezapomeňte odhlašovat obědy!  (Například 1.9.!!)

Kategorie a platby:

7-10   let   35,-Kč…….800,-Kč

11-14 let   37,-Kč…….850,-Kč

15+     let   39,-Kč…….900,-Kč

Čip: 121,-Kč

Měsíční platba za stravné určena z nejvyššího počtu dní v měsíci, přeplatky se vrací vždy po ukončení školního roku v červenci na účet, který uvedete ve školní jídelně.

Navyšovaly se ceny obědů z důvodu zdražování potravin.
Tyto ceny jsou platné od 1.9.2022.

Odhlášení obědů

Odhlášky obědů jsou možné přes internet, nebo na telefoní číslo 283 891 448 a na záznamník do 7,00 hod. téhož dne, nebo osobně. V případě nemoci žáka je možno 1.den oběd vyzvednout do přinesené nádoby (ne skleněné) od 11:15 do 11:30 . Obědy je nutné odhlašovat. Pokud nebude oběd odhlášen, bude se účtovat jako oběd vyzvednutý. Další dny nepřítomnosti žáka na stravování je třeba odhlásit obědy. Neodhlášené obědy stát nedotuje a rodiče jsou povinni oběd zaplatit v plné výši, včetně mzdových a věcných nákladů tj.1.st Kč 50,80, 2.st. Kč 52,30 a 4 .st. Kč 53,80.

Skončení stravování je nutné oznámit v kanceláři ŠJ.

Kompletní řád školní jídelny naleznete ZDE  (.pdf  2.77 MB)

dnes, pondělí 6. 5. 2024
středa 8. 5. jasno 15/3 °C