7.C

Poučení o bezpečnosti a chování před koronavirem v době prodloužených podzimních prázdnin a státního svátku

Jak se mám chovat, abych snížil riziko nákazy?
Především být zodpovědný sám k sobě i svému okolí:

• Často a důkladně si myjte ruce mýdlem či dezinfekčním gelem
  • Pravidelně otírejte dezinfekčními ubrousky také vlastní předměty (např. mobilní telefon)
  • Kašlete a kýchejte do kapesníku či rukávu
  • Používejte jednorázové kapesníky a poté je vyhoďte
  • Vyhýbejte se velkému uskupení osob a udržujte si bezpečný odstup (cca 2 metry)
  • Eliminujte kontakt s nemocnými lidmi
  • Necestujte do zasažených lokalit
  • Pokud se necítíte dobře, zůstaňte doma
  • Sledujte aktuální informace na ověřených webech
  • Řiďte se doporučením příslušných úřadů a vlády ČR

Rozvrh hodin pro distanční výuku 2. stupně

Upravený rozvrh hodin pro distanční výuku 2. stupně

Rozvrh hodin pro distanční výuku.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 310,2 kB

Datum vložení: 14. 10. 2020 16:14
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2020 16:16

DISTANČNÍ VÝUKA OD 14.10.2020
podle rozhodnutí vlády mají všichni žáci ZŠ od 14.10.2020 nařízenou distanční výuku.
Přehled pravidel pro distanční výuku naleznete v záložce "Aktuality". aktuality/aktuality/distancni-vyuka-od-14-10-2020-2918cs.html
Učitelé nově aktualizovali seznam online hodin. Hodiny plánované na tento týden jsem žákům vypsala na Teams. Pokud žák není přítomen na online hodině, musí být omluven - k omluvě prosím použijte Bakaláři-Komens.
Děkuji.

13.10.2020, 18:27
VYZVEDÁVÁNÍ OBĚDŮ - NUTNÉ HLÍDAT PŘIHLÁŠENÍ/ODHLÁŠENÍ

aktuality/aktuality/stravovani-v-dobe-distancni-vyuky-2919cs.html

v případě, že dojde k mimořádnému opatření a škola bude muset přejít k distanční výuce z nařízení vlády, KHS nebo naplněním podmínek zákona podle manuálu MŠMT, má škola připraveny a bude pro realizaci distanční výuky používat platformy Komens v Bakalářích a MS Teams v Office 365.

Distanční výuka je nově uzákoněná a tedy povinná.

1)   Pedagogové od 6. tříd s vyučujícím IT a třídními učiteli nacvičují přihlašování a práci v systému

MS Teams. K dispozici je i platforma Komens v Bakalářích.

2)   Pro žáky 1. stupně bude probíhat nácvik v platformě Komens v Bakalářích, malé děti se přesto bez pomoci rodičů neobejdou.

3)   Rodiče žáků 1. a 2. stupně mají na webu školy v Bakalářích návod - Informační systém, jak získat přihlašovací jméno a heslo pro přístup do aplikace.

4)   V případě nařízení distanční výuky pro 2. stupeň nebude provoz školní jídelny pro žáky 2. stupně přerušen, školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem.

5)   V případě nařízení distanční výuky pro 2. stupeň bude žákům oběd vydáván ve školní jídelně do jídlonosičů od 13:30 do 14:00 hodin tak, aby výdej jídla respektoval všechna platná epidemiologická nařízení (roušky, dezinfekce, návleky, rozestupy).

6)   Žáci, kteří se po tuto dobu distanční výuky nebudou chtít stravovat ve školní jídelně, musí si své obědy ve školní jídelně odhlásit elektronickou cestou.

7) Povinnost omlouvání z výuky platí ve stejné rovině, jež stanoví Školský zákon – povinnost omlouvání do 3 kalendářních dnů po počátku absence.

S pozdravem Milan Zuska

• 2. stupeň - od 18:00 v kmenových třídách

PROSÍME, ÚČAST ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ NA TŘÍDNÍCH SCHŮZKÁCH JE DŮLEŽITÁ PRO ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNÉHO PROVOZU ŠKOLY.

Milan Zuska

28. 10. 2020

Bude polojasno až oblačno, přechodně až zataženo, místy přeháňky. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 7 až 3°C.

O naší škole

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Mauris ac congue lectus, id feugiat libero. Vestibulum interdum velit ut arcu consequat ullamcoper. Quisque non venenatis enim. Fusce pharetra non est in laoreet. Sed a elit non nunc imperdiet dapibus. Aenean in dolor lobortis, vulputate massa a, sollicitudin mi. Suspendisse tempus turpis enim, eget faucibus urna congue quis. Praesent condimentum id est ultrices hendrerit. Duis diam lerem, rhoncus non luctus sit amet, efficitur vel felis. Donec aliquam molestie ipsum, sit amet elementum quam rhoncus ac. Nam vel enim fermentum, scelerisque odio vel, feugiat urna.