Vloženo dne 4.1.2021

Dobrý den, posílám v příloze rozvrh online hodin. Hodiny začínají ve stejný čas, jako by začínaly při prezenční výuce.rozvrh.PDF (200.47 kB)

Vloženo dne 31.12.2020

na základě informace MŠMT – Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke covid – 19 je povolena osobní přítomnost:

• žáků zařazených do přípravné třídy základní školy,

• žáků 1. a 2. ročníků základních škol,

• žáků vyšších ročníků prvního stupně základních škol za předpokladu, že jsou ve školním roce 2020/2021 zařazeni do třídy společně se žáky 1. nebo 2. ročníku (tzv. malotřídní škola),

• žáků škol zřízených při zařízeních pro výkon ústavní výchovy nebo ochranné výchovy a

• žáků škol zřízených při zdravotnických zařízeních. Pro tyto žáky se tedy obnovuje povinná prezenční výuka.

Pro ostatní žáky pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem.

• Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník). O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.
  • Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají).
  • Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.
  • Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.
  • Za podmínky zachování homogenity skupiny je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy. Doporučuje se během dne zařadit pobyt žáků na čerstvém vzduchu podle možností školy.
  • Za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy je umožněn provoz školní družiny.
  • Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní žáci, zaměstnanci školy a cizí strávníci si mohou stravu odebrat u vchodu do vestibulu školy v jednorázových boxech pořízených školou.
  • Žáci mají v době povinné distanční výuky nárok na dotovaný oběd.
  • Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky, s výjimkou doby konzumace stravy.
  • VŠICHNI ŽÁCI, KTEŘÍ JSOU NA DISTANČNÍ VÝUCE A CHTĚJÍ OBĚD ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY, MUSÍ SI SAMI OBĚDY PŘIHLÁSIT. VAŘÍ SE VŽDY JEDNO JÍDLO.
  • OBĚDY BUDOU VYDÁVÁNY DO JEDNORÁZOVÝCH NÁDOB OD 13:00 DO 13:30 U HLAVNÍHO VCHODU DO ŠKOLY.
  • Online výuka 3. – 9. ročníků bude probíhat dle běžných rozvrhů tříd.

Rozvrh s barevně vyznačenými videohodinami bude na web školy vyvěšen v pondělí 4. 1. 2021 v odpoledních hodinách po poradě pedagogů.

Vloženo 23.11.2020

Dobrý den skupino NJ

str. 13 PS cv. 9a

1. doplňte bist, bin, kommst, bin a připravte si se spolužákem rozhovor, který předvedete až se příští týden uvidíme

2. doplňte hei(ostré s)t, ist, spielst, spiele a připravte si se spolužákem rozhovor, který předvedete až se příští týden uvidíme

str. 16, znovu připomínám "Lernwortschatz"( česky slovní zásoba :))

Vloženo 19.11.2020

Dobrý den,

příští týden je možnost individuálních online schůzek s učiteli. Já osobně jsem si vyhradila mezi 17 a 20h večer každý den v příštím týdnu od úterý 24.11. do pátku 27.11. Na každého, kdo bude mít zájem o konzultaci budu mít 15 minut.

Dejte mi prosím vědět do konce tohoto týdne emailem, kdo bude mít zájem.

Jana Jandová

Vloženo 11.11.2020

Dobrý den, něco málo na tento týden :)

NJ

str.11 PS cv. 4

1. Wer ist das Madchen ?( nad a dvě tečky)

2.Wer ist der Junge....věty si přeložte do češtiny a napište do PS

cv. 5 všude doplníte ist...přeložte a napište

cv. 6

1-b

2-c.... zbytek zkuste sami a opět přeložte

str. 12 cv. 7a

1.Wer

2.Wie

3.Woher

4.Wer

Vloženo 03.11.2020

Dobrý den skupino  NJ :)
Úkoly na tento týden, prac.sešit str.10 cv. 2b
str.11 cv. 3 přepište perem
1. Die Lampe ist toll.
2.Das Fahrrad ist super.
3.Das Shirt ist cool.
4.Das Madchen ist suss(ve slově Madchen 2 tečky nad a nad u 2 tečky a na konci ostré s)
5.Der Rucksack ist blod(nad o 2 tečky)

V příloze máte slovesa, naučit, popište si je česky, obrázek napoví :) NJ slovesa.pdf (2 MB)

23.10. 2020
Dobrý den, zde posílám poučení žáků před prázdninami. Užijte si je a naberte síly.

Poučení žáků před prázdninami.pdf (84.63 kB)

Dále vás chci poprosit, aby ti, kteří chyběli na nějaké online hodině mi poslali omluvenku přes KOMENS. Návod, jak poslat e-omluvenku jsem posílala minulý týden do vašeho mailu.

Německý jazyk-připomínám slovíčka na str. 16, až se uvidíme bude písemná zkouška ! Děkuji P.V.

Obědy při distanční výuce - důležité

Obědy při distanční výuce
_____________________________________________________________________________________________

Vítám vás v novém školním roce!

Jmenuji se Jana Jandová a jsem vaše nová třídní učitelka.

Nemůžu se dočkat, až vás všechny poznám!

Budu se na vás těšit v úterý 1.9. v 8.00 v naší nové třídě.

Svou novou třídu najdete ve 2. patře nad ředitelnou (bývalá 5.A)

Ve stejný den 1.9. se také uskuteční informativní třídní schůzka pro rodiče v 18.00 v naší třídě.

Užijte si poslední dny prázdnin! ❤️

19. 1. 2021

zatazenosesnezenim

Bude zpočátku polojasno až oblačno, postupně od západu zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -2 až -6°C.

O naší škole

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Mauris ac congue lectus, id feugiat libero. Vestibulum interdum velit ut arcu consequat ullamcoper. Quisque non venenatis enim. Fusce pharetra non est in laoreet. Sed a elit non nunc imperdiet dapibus. Aenean in dolor lobortis, vulputate massa a, sollicitudin mi. Suspendisse tempus turpis enim, eget faucibus urna congue quis. Praesent condimentum id est ultrices hendrerit. Duis diam lerem, rhoncus non luctus sit amet, efficitur vel felis. Donec aliquam molestie ipsum, sit amet elementum quam rhoncus ac. Nam vel enim fermentum, scelerisque odio vel, feugiat urna.