14. 10. 2020

POZOR ZMĚNY, STRAVOVÁNÍ V DOBĚ DISTANČNÍ VÝUKY

aktuality/aktuality/stravovani-v-dobe-distancni-vyuky-2919cs.html

DISTANČNÍ VÝUKA OD 14.10.2020
podle rozhodnutí vlády mají všichni žáci ZŠ od 14. 10. 2020 nařízenou distanční výuku.
Přehled pravidel pro distanční výuku naleznete v záložce Aktuality: aktuality/aktuality/distancni-vyuka-od-14-10-2020-2918cs.html
Učitelé nově aktualizovali seznam online hodin.Videokonference plánované na tento a příští týden mají žáci zapsané v žákovských knížkách.

v případě, že dojde k mimořádnému opatření a škola bude muset přejít k distanční výuce z nařízení vlády, KHS nebo naplněním podmínek zákona podle manuálu MŠMT, má škola připraveny a bude pro realizaci distanční výuky používat platformy Komens v Bakalářích a MS Teams v Office 365.

Distanční výuka je nově uzákoněná a tedy povinná.

1)   Pedagogové od 6. tříd s vyučujícím IT a třídními učiteli nacvičují přihlašování a práci v systému

MS Teams. K dispozici je i platforma Komens v Bakalářích.

2)   Pro žáky 1. stupně bude probíhat nácvik v platformě Komens v Bakalářích, malé děti se přesto bez pomoci rodičů neobejdou.

3)   Rodiče žáků 1. a 2. stupně mají na webu školy v Bakalářích návod - Informační systém, jak získat přihlašovací jméno a heslo pro přístup do aplikace.

4)   V případě nařízení distanční výuky pro 2. stupeň nebude provoz školní jídelny pro žáky 2. stupně přerušen, školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem.

5)   V případě nařízení distanční výuky pro 2. stupeň bude žákům oběd vydáván ve školní jídelně do jídlonosičů od 13:30 do 14:00 hodin tak, aby výdej jídla respektoval všechna platná epidemiologická nařízení (roušky, dezinfekce, návleky, rozestupy).

6)   Žáci, kteří se po tuto dobu distanční výuky nebudou chtít stravovat ve školní jídelně, musí si své obědy ve školní jídelně odhlásit elektronickou cestou.

7) Povinnost omlouvání z výuky platí ve stejné rovině, jež stanoví Školský zákon – povinnost omlouvání do 3 kalendářních dnů po počátku absence

• 2. stupeň - od 18:00 v kmenových třídách

PROSÍM, ÚČAST ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ NA TŘÍDNÍCH SCHŮZKÁCH JE DŮLEŽITÁ PRO ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNÉHO PROVOZU ŠKOLY.

23. 10. 2020

Bude polojasno až oblačno, během odpoledne od západu přibývání oblačnosti a místy přeháňky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 10 až 6°C.

O naší škole

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Mauris ac congue lectus, id feugiat libero. Vestibulum interdum velit ut arcu consequat ullamcoper. Quisque non venenatis enim. Fusce pharetra non est in laoreet. Sed a elit non nunc imperdiet dapibus. Aenean in dolor lobortis, vulputate massa a, sollicitudin mi. Suspendisse tempus turpis enim, eget faucibus urna congue quis. Praesent condimentum id est ultrices hendrerit. Duis diam lerem, rhoncus non luctus sit amet, efficitur vel felis. Donec aliquam molestie ipsum, sit amet elementum quam rhoncus ac. Nam vel enim fermentum, scelerisque odio vel, feugiat urna.