1. 3. 2021

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci Vláda ČR dne 26.2.2021 přijala krizové  opatření č. 200, kterým
       se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost  žáků 1. a 2. ročníků ZŠ.

Distanční výuka pro 3. - 9. ročníky bude pokračovat stejným způsobem jako doposud.

Ošetřovné: odkaz https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

PODLE NOVÝCH PRAVIDEL ŠKOLA JIŽ NEVYPLŇUJE ŽÁDNÁ POTVRZENÍ.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   OBĚDY     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Žádáme, aby ti rodiče, kteří mají zájem o stravování svých dětí v průběhu distanční výuky,
             si  obědy sami zpět přihlásili.

Obědy budou vydávány u hlavního vchodu do budovy školy do jednorázových obalů
       od 12.30    do 13.15 hodin

Děkujeme za pochopení a spolupráci, prosím, sledujte webové stránky školy.

PROGRAM TS 25.1. 2021

Prázdniny:

Pololetní – pátek 29. ledna 2021

Jarní – pondělí 1. března – neděle 7. března 2021

Velikonoční – čtvrtek 1. dubna 2021

Ředitelská volna - 30. 4. 2021 a 7. 5. 2021 – pro žáky, pedagogové budou mít semináře

Pedagogická rada – 1. pololetí – 18. ledna 2021 – proběhla pedagogická rada

Vysvědčení za 1. pololetí – čtvrtek 28. ledna 2021 – vysvědčení se nebude rozdávat tento den, až v den nástupu dětí na prezenční výuku

Chování  a prospěch - zhodnocení žáka - zasílání úkolů při distanční výuce + přihlašování a práce na on-line hodinách, souhrn ze září a října + práce při distanční výuce

NUTNÉ!!! - sledovat webové stránky školy - budou tam dávány další informace, které škola obdrží z MŠMT

21. 1. 2021

ráda bych Vás pozvala na další on-line třídní schůzku.

Sejdeme se v pondělí 25. 1. 2021 v 18. 00 jako posledně na Teams. Pro připojení užijte přihlašovací údaje svého dítěte.

Těším se na Vás

Ivana Václavková

2. 1 . 2021

Milí rodiče a žáci,

chtěla bych Vám popřát do roku 2021 hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a pohody. Doufám, že se už brzy budeme s dětmi  setkávat ve škole. Prozatím bude výuka distanční, žáci tedy zůstávají doma na online výuce.

Výuka 3. – 9. ročníků bude probíhat dle běžných rozvrhů tříd.

Rozvrh s barevně vyznačenými video hodinami bude na web školy vyvěšen v pondělí            4. 1. 2021 v odpoledních hodinách po poradě pedagogů.

VŠICHNI ŽÁCI, KTEŘÍ JSOU NA DISTANČNÍ VÝUCE A CHTĚJÍ OBĚD ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY, SI MUSÍ SAMI OBĚDY  PŘIHLÁSIT. VAŘÍ SE VŽDY JEDNO JÍDLO. OBĚDY BUDOU VYDÁVÁNY DO JEDNORÁZOVÝCH NÁDOB OD 13:00 DO 13:30 U HLAVNÍHO VCHODU DO ŠKOLY.

13.10. 2020

POZOR ZMĚNY, STRAVOVÁNÍ V DOBĚ DISTANČNÍ VÝUKY

aktuality/aktuality/stravovani-v-dobe-distancni-vyuky-2919cs.html

13. 10. 2020

Možnost stravování po dobu distanční výuky
       omlouváme se, ale vzhledem k rychle měnícím se pokynům z MŠMT vám dodatečně nabízíme stravování pro vaše děti. V tuto chvíli
       mají všechny děti oběd přihlášen. Pokud nemáte zájem, aby si vaše dítě vyzvedávalo teplý oběd (bez polévky) v krabičce, můžete mu
       dnes,  tj. 13. 10. 2020 do 20:00 hod. odhlásit oběd
 prostřednictvím Jídelníčku na stránkách školy (viz www.strava.cz), a to na celou dobu
       distanční  výuky.
       Prosím, přihlašujte dítě k "distančnímu" stravování jen tehdy, pokud oběd opravdu přijde odebrat, apelujeme na zamezení plýtvání jídlem a
       obalovými materiály.
       Výdej pro žáky 1. stupně bude probíhat od 12:00 do 12:35 hod.
       Výdej pro žáky 2. stupně bude probíhat od 13:00 do 13:35 hod.
       Obědy budou vydávány ve školní jídelně za dodržení hygienických předpisů.
                    PaedDr. Alena Nídlová

8. 10. 2020

v případě, že dojde k mimořádnému opatření a škola bude muset přejít k distanční výuce z nařízení vlády, KHS nebo naplněním podmínek zákona podle manuálu MŠMT, má škola připraveny a bude pro realizaci distanční výuky používat platformy Komens v Bakalářích a MS Teams v Office 365.

Distanční výuka je nově uzákoněná a tedy povinná.

1)   Pedagogové od 6. tříd s vyučujícím IT a třídními učiteli nacvičují přihlašování a práci v systému

MS Teams. K dispozici je i platforma Komens v Bakalářích.

2)   Pro žáky 1. stupně bude probíhat nácvik v platformě Komens v Bakalářích, malé děti se přesto bez pomoci rodičů neobejdou.

3)   Rodiče žáků 1. a 2. stupně mají na webu školy v Bakalářích návod - Informační systém, jak získat přihlašovací jméno a heslo pro přístup do aplikace.

4)   V případě nařízení distanční výuky pro 2. stupeň nebude provoz školní jídelny pro žáky 2. stupně přerušen, školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem.

5)   V případě nařízení distanční výuky pro 2. stupeň bude žákům oběd vydáván ve školní jídelně do jídlonosičů od 13:30 do 14:00 hodin tak, aby výdej jídla respektoval všechna platná epidemiologická nařízení (roušky, dezinfekce, návleky, rozestupy).

6)   Žáci, kteří se po tuto dobu distanční výuky nebudou chtít stravovat ve školní jídelně, musí si své obědy ve školní jídelně odhlásit elektronickou cestou.

7) Povinnost omlouvání z výuky platí ve stejné rovině, jež stanoví Školský zákon – povinnost omlouvání do 3 kalendářních dnů po počátku absence

2. stupeň - od 18:00 hod. v 6. B (3. patro vpravo) - ROUŠKU S SEBOU

PROSÍM O ÚČAST ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ NA TŘÍDNÍ SCHŮZCE, JE DŮLEŽITÁ PRO ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNÉHO PROVOZU ŠKOLY.
                                                                 Těším se na Vás           Mgr. Ivana Václavková

20. 4. 2021

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 7 až 3°C.