Učivo 14. 10. 2020

4/Prv– učebnice str.10  - Stromy a keře v lese
                                             přečti
                                              zápis do sešitu na novou stranu – hodina + datum
                                              Nadpis + namaluj STROM i KEŘ ( máš celou stránku)

3/ Čt  - Čítanka str. 16
              přečti - nahlas
               zápis do sešitu – hodina + datum
               Název článku, autor + obrázek

2/ M - pamět. počítání   + a – do 20  (10+10 příkladů)
           Početník 5/2. Sloupek
           PS 7/2

1/ Čj - Druhy vět – provičování  uč. 20 –  1. přečti
                                                                        2. přečti
                                                                        3. tvoř otázky
                                                                       4. nejdříve přečti, pak utvoř 4 věty a napiš do Čj Š                                                                                          Nezapomeň – hodina + datum

Domácí úkoly při distanční výuce

jak jsem vás už informovala, domácí úkoly během distanční výuky budou vyvěšeny každý den zde na nástěnce - kdo nemá přístup k Bakalářům ozvěte se .

Děkuji I.M.

Obědy v době distanční výuky - důležité

Obědy při distanční výuce

Focení
3. 9. 2020
V úterý 8. 9. 2020 se budeme fotit. Fotky budou v sadě s kalendářem, stejně jako loni před Vánocemi.
Pokud chcete, aby se vyfotili sourozenci společně, prosím o info (do pondělí 7. 9. 20).
IM

• 1. stupeň - od 17:00 v kmenových třídách - 2. - 5. ročníky

PROSÍME, ÚČAST ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ NA TŘÍDNÍCH SCHŮZKÁCH JE DŮLEŽITÁ PRO ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNÉHO PROVOZU ŠKOLY.

28. 10. 2020

Bude polojasno až oblačno, přechodně až zataženo, místy přeháňky. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 7 až 3°C.

O naší škole

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Mauris ac congue lectus, id feugiat libero. Vestibulum interdum velit ut arcu consequat ullamcoper. Quisque non venenatis enim. Fusce pharetra non est in laoreet. Sed a elit non nunc imperdiet dapibus. Aenean in dolor lobortis, vulputate massa a, sollicitudin mi. Suspendisse tempus turpis enim, eget faucibus urna congue quis. Praesent condimentum id est ultrices hendrerit. Duis diam lerem, rhoncus non luctus sit amet, efficitur vel felis. Donec aliquam molestie ipsum, sit amet elementum quam rhoncus ac. Nam vel enim fermentum, scelerisque odio vel, feugiat urna.