poohlédnutí za měsícem únor

sněhulák

Vyráběli jsme. Hráli hru s kostkou a užili si druhý ročník masopustního průvodu.

Na začátku února jsme jako odměnu za pololetní vysvědčení navštívili kino Černý most a shlédli film: ,,Ptáci stěhováci" Film se moc líbil. Někdo ho už viděl dokonce podruhé.

Poté jsme si chtěli postavit sněhuláky, ale bohužel žádného sněhu jsme se nedočkali, tak jsme si sněhuláky vytvořili jinou formou a to jak jinak , než hrou. Jsme přece ve školní družině a tam by hravá forma měla být na prvním místě. Hra se nám moc líbila, pobavila a doufám že výslední sněhuláci pobaví i vás.

Před jarními prázdninami jsme si vyzdobili třídu srdíčky k svátku Sv. Valentýnu.

A po jarních prázdninách jsme vyšli za jásotu, hluku/ zvuky hudebních nástrojů/ a hlavně smíchu pobavit nejen nás, ale i kolemjdoucí a to již druhým rokem v masopustním průvodu v okolí školy.

sněhulákValentýnMasopustmasopust

Datum vložení: 1. 3. 2024 15:01
Datum poslední aktualizace: 1. 3. 2024 15:24
Autor: Soňa Adamová

dnes, úterý 21. 5. 2024
zataženo 20 °C 11 °C
středa 22. 5. zataženo 19/12 °C
čtvrtek 23. 5. slabý déšť 18/13 °C
pátek 24. 5. slabý déšť 15/11 °C

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Naše škola se účastní projektu Evropské unie s finanční podporou EU.

Ovoce a zelenina do škol

Projekt Ovoce, zelenina a mléko do škol je financován z prostředků Ministerstva zemědělství.

www.skolniprojekty.info

Obědy pro děti LOGO

S podporou MŠMT

Wmen for Women MŠMT LOGO

Rodičům: Portál Proškoly.cz poskytuje širokou nabídku on-line testů dostupných z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Využívat ho tak mohou vaše děti nejen ve škole, ale i doma.

Psaní hravě

Psaní všemi deseti: