Oznámení

Vážení rodiče, případný zájem o ŠD ve zvláštním režimu od 25.5.2020 prosím nahlaste svým třídním učitelkám a učitelům.

ŠD bude do 15h , ranní družinu nemůžeme zajistit  pro dodržování nařízených jednotlivých skupin !

Jakékoliv nové informace budu zde zveřejňovat průběžně.

Přeji Vám i dětem hlavně sluníčko- jukněte na stránky jednotlivých oddělení.

Máme tam pro vás  od nás - družinové sluníčko. Zkuste vy to vaše rodinné, třeba zaslat pro nás. Již nyní se těšíme.

Na čarodky  a čaroděje, ať se třeba jen něco čarokrásného děje.

A na závěr dnešního hlášení -  užívejte si dva sváteční dny, které nás čekají tento a další pátek. Hlavně rodiče , vím co píši....

Dne 29.4.2020                                                                              Soňa Adamová a kolektiv ŠD

dnes, čtvrtek 22. 2. 2024
pátek 23. 2. slabý déšť 10/6 °C
sobota 24. 2. polojasno 10/3 °C
neděle 25. 2. oblačno 10/4 °C

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Naše škola se účastní projektu Evropské unie s finanční podporou EU.

Ovoce a zelenina do škol

Projekt Ovoce, zelenina a mléko do škol je financován z prostředků Ministerstva zemědělství.

www.skolniprojekty.info

Obědy pro děti LOGO

S podporou MŠMT

Wmen for Women MŠMT LOGO

Rodičům: Portál Proškoly.cz poskytuje širokou nabídku on-line testů dostupných z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Využívat ho tak mohou vaše děti nejen ve škole, ale i doma.

Psaní hravě

Psaní všemi deseti: