Navrácení plateb -odhláška, tabulka odchodů a přihláška na rok 2020/2021

Z Vašich častých dotazů ohledně vrácení plateb za ŠD, která se uzavřela dne 11.3.2020 z nařízení vlády bych zde ráda upřesnila informace:

1) Navrácení plateb

a. Pro účastníky, kteří již nenastoupí do ŠD dne 25.5.2020, kdy se plánuje znovuotevření škol pro první stupeň budou postupně navráceny platby na účet z kterého byla platba uskutečněna. Tímto Vás žádáme o zaslání vyplněné ODHLÁŠKY ze ŠD, kterou obdržíte emailem od svého TÚ .Tuto odhlášku zašlete prosím do 10.6.2020 na email adamova@zs-spitalska.cz nebo vhoďte do schránky u hl. vchodu do školy k rukám pí. Adamové.
Bez obdržení vyplněné odhlášky nelze platbu navrátit!

b. Pro účastníky, kteří nastoupí do ŠD od 25.5.2020 bude navrácena adekvátní část za dobu, kdy bla škola uzavřena z nařízení vlády.
Odhlášku vy nevyplňujete!

2) Tabulka odchodů ve zvláštním režimu /pouze pro účastníky, kteří budou od 25.5. 2020 navštěvovat ŠD/ prosíme o vyplnění tabulky, kterou opět obdržíte v emailu od svého TU a vlepíte do ŠD notýsku.
Upozorňuji dítko je možné vyzvednout po celou dobu provozu ŠD.
Dle svého uvážení vypište buď jednu tabulku do konce škol. roku, nebo můžete tabulky využít na jednotlivé týdny.

3) Přihláška do ŠD na rok 2020/2021( viz. email TU)
Vyplní všichni, kdo mají zájem o ŠD v příštím roce / budou upřednostňovány účastnící nižších ročníků/
Tuto vyplněnou přihlášku/ postačí z části /NEZAPOMEŇTE zaslat na email adamova@zs-spitalska.cz, nebo vhoďte do schránky u hlavního vchodu u školy k rukám pí. Adamové do 10.6.2020!!!

Upozorňuji že 5.ročníky nebudou v tomto škol.roce do ŠD přijímány a to z důvodu častého odhlašování během škol.roku.

Předem děkuji za vzájemnou spolupráci a vstřícnost v této zvláštní době, kdy slovo - družit se ztrácí na významu, ale i tak se bude celý kolektiv ŠD snažit , aby čas zde strávený se přiblížil době, kterou jsme prožívali s dětmi před tím…

Dne 19.5.2020                                                                                                   Adamová a kolektiv

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024
pátek 29. 3. zataženo 17/4 °C