Zimní škola v přírodě - únor 2021

Informace k zimní škole v přírodě

Vážení rodiče, z důvodu aktuální situace se schůzka ohledně zimní školy v přírodě konat nebude. Prosím, již posílejte platby. V případě, že se akce nebude konat z důvodu Covid-19, bude Vám vráceno 100%.

Ubytování:    penzion Lumka ( Zásada v Jizerských horách)
Stravování:   snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, druhá večeře
Doprava:       autobus
Cena:            4.500,- Kč (zahrnuje ubytování, stravování, dopravu, permice, připojištění, profesionální instruktory lyžování a snowboardingu). Cena je garantována při minimálním počtu 70 přihlášených žáků.

Placení:         provádí se 2 platby:

3140Kč na účet školy: 2000914389/0800

1360Kč na účet ubytovatele: 8384188001/5500

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte a text “ZŠVP” (platí pro obě platby).

• I.turnus:         01. 02. – 06. 02. 2021 (I. stupeň – lyže nebo snowboard)
  • II. turnus:       15. 02. – 20. 02. 2021 (II. stupeň – lyže nebo snowboard)

Nejpozději do 22. 01. 2021 je nutné odevzdat p. uč. Martinu Bendlovi:

- originál potvrzení o zdravotní způsobilosti (platí dva roky, po ukončení zimní školy v přírodě bude žákům vráceno)

- potvrzení o seřízení vázání
- kopii kartičky pojišťovny,
- kopii očkovacího průkazu
Všechny tiskopisy přinést společně v jedné složce

V DEN ODJEZDU ODEVZDAT U AUTOBUSU – V OBÁLCE PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI

Půjčení lyžařské a snowboardové výzbroje bude zajištěno v prodejně s půjčovnou – HARFASPORT – Českomoravská 184/41 (termín bude upřesněn).

Děti z I. stupně (první, druhá, třetí, čtvrtá třída) budou mít své oblečení podepsané, protože nejezdí na hory tak často a stává se, že nevědí, jaké je jejich lyžařské oblečení a budou schopny se sami obléci a zapnout si boty.

Všechny věci musí být sbaleny do batohu, kufru, či tašky. Na boty může být pevná taška. Lyže řádně sepnuty na dvou místech a uloženy v obalu. Výzbroj bude řádně podepsaná (helma, hůlky, lyže, snowboard, boty, vak na lyže)
Zákaz elektronických přístrojů, drahých předmětů a mobilních telefonů. Zákaz jakýchkoli návykových látek (alkohol, cigarety…)

V případě porušení zákazu budou žáci potrestáni dle klasifikačního řádu, rodiče kontaktováni a žáka si musí ze zimní ŠvP odvézt.

Potřeby na lyžařský kurz

• Sjezdové lyže
• Sjezdové boty
• Snowboardové boty