ZŠ Špitálská
ZŠ ŠpitálskáBrána do spokojeného života

Rozloučení se školní psycholožkou

Informace pro rodiče

Milí rodiče a přátelé školy, 

jak už jste byli nejspíš informováni, odcházím na mateřskou dovolenou. Tato kapitola mého života byla naplněna mnoha nezapomenutelnými okamžiky a zkušenostmi, kterých si opravdu vážím. 

Být školní psycholožkou na této škole bylo pro mě nejen profesní, ale i osobní výzvou a radostí. Společně s týmem učitelů a vedením školy jsme se snažili vytvářet prostředí, kde se každý žák může cítit v bezpečí a podporovaný. Cílem mé práce bylo nejen pomáhat dětem překonávat jejich obtíže, ale také podporovat jejich růst a rozvoj ve všech směrech. 

Měla jsem tu čest poznat mnoho úžasných dětí a sledovat jejich pokroky. Každý úsměv, každý drobný úspěch, každý překonaný strach pro mě znamenal hodně. Věřím, že se nám společně podařilo vytvořit atmosféru, kde se děti cítí přijímány a respektovány. 

Také bych chtěla vyjádřit svou vděčnost vám, rodičům, za vaši spolupráci a důvěru. Bez vaší podpory by naše práce byla mnohem těžší. Vaše zapojení do školního života vašich dětí je neocenitelné a já jsem ráda, že jsem mohla být součástí. 

Nyní předávám štafetu své kolegyni Martině, která se ujme role školního psychologa od nového školního roku. Jsem si jistá, že bude pro děti i pro vás skvělou oporou a přinese do školy nové podněty a energii. 

Přeji vám všem krásné léto plné odpočinku a v tom nadcházejícím školním roce mnoho úspěchů a radosti! 

S úctou a díky, 

Mgr. Michaela Syslová 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Počasí

dnes, čtvrtek 18. 7. 2024
skoro jasno 26 °C 15 °C
pátek 19. 7. jasno 29/17 °C
sobota 20. 7. polojasno 30/19 °C
neděle 21. 7. déšť 32/19 °C

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Naše škola se účastní projektu Evropské unie s finanční podporou EU.

Ovoce a zelenina do škol

Projekt Ovoce, zelenina a mléko do škol je financován z prostředků Ministerstva zemědělství.

www.skolniprojekty.info

Obědy pro děti

Obědy pro děti LOGO

S podporou MŠMT

Wmen for Women MŠMT LOGO

Pro školy

Rodičům: Portál Proškoly.cz poskytuje širokou nabídku on-line testů dostupných z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Využívat ho tak mohou vaše děti nejen ve škole, ale i doma.

Psaní hravě

Psaní všemi deseti:

Psaní hravě LOGO

Základní škola Špitálská - hlavní budova

3D prohlídka školy - prohlédněte si školu virtuálně z pohodlí domova
 Stisknutím odkazu “3D prohlídka školy” se dostanete k mapě, kde si můžete otevřít virtuální prohlídku. Můžete se rozhlíže a "procházet po chodbách i učebnách. Z každého místa se lze otočit a podívat okolo sebe pod úhlem 360°. Na straně je vám k dispozici tzv. sidebar, tedy nabídka, ze které si můžete vybrat konkrétní místo, které si chcete prohlédnout, jako například: učebny, vstup do školy, školní družina, jídelna, sportovní areál či další zajímavá místa ve škole.