Dny mezinárodní kuchyně - Československo

14.- 16.listopadu 2022

Dny mezinárodní kuchyně – Československo

V týdnu od 14. do 18. listopadu proběhne ve škole druhý týden mezinárodní kuchyně – tentokrát u příležitosti státního svátku 17. listopadu – československý.

Ve školní jídelně se můžeme těšit na slovenskou kapustnicu či brynzové halušky a z českých jídel nás bude čekat vepřový vrabec nebo rajská omáčka. Interiér školy se na tento čas ,,oblékne“ do českých a slovenských vlajek a žáci se dozví kulturně - historické zajímavosti o České a Slovenské republice z rozmístěných letáčků.

Na konci tohoto zkráceného týdne – ve středu - se žáčci opět budou mít možnost obléknout do barev vlajek anebo si na sebe vzít něco typicky českého či slovenského. Už teď se těšíme!

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024
pátek 29. 3. zataženo 17/4 °C